Bahçe Dekorasyonu

AHŞAP BAHÇE DEKORASYON ÜRÜNLERİ

ahşap bahçe dekorasyon ürünleri

Ahşap Bank / Ahşap Saksı / Saksılı Ahşap Bank

Ahşap bank ve ahşap saksı, peyzaj ya da rekreasyon alanlarının vazgeçilmezlerindendir. Bu iki ürün, ayrı ayrı veya entegre olarak kullanılabilir. Ahşabın doğallığını içeren ahşap bank ferah bir oturma alanı olurken, ahşap saksı çiçekler için de bir yuva niteliğindedir. Saksılı ahşap bank ise, hem bitki hem de dinlenme ortamı oluşturur. Her iki ürün de dayanıklı ahşap malzemeden üretildiği için uzun yıllar kullanılabilir. Bahçe dekorasyonu için çok idealdir.

ahşap banklar

döküm ayaklı ahşap bank

Ahşap Bank Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Ahşap bank, farklı alanlarda veya mekânlar da doğal bir oturma ekipmanıdır. Birçok alanda kullanım için uygun ürünlerdir. Oturma ihtiyacı duyulan açık alanlarda sık rastlanır. Özellikle park, bahçe, dinlenme alanları veya mesire yerleri gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır. Fabrikalardan okul bahçelerine, yol kenarlarından piknik alanlarına kadar ihtiyaç duyulan her alanda kullanıma izin veren ergonomik ve esnek bir yapıya sahiptir. Her alana kurulabilen banklar, doğal bir vakit geçirme ortamı sağlar.

Ahşap banklar, soğuk hava koşullarına dayanıklı ürünlerdir. Dış mekânlarda kullanım için uygundur. Çeşitli koruma yöntemleri için çabuk yıpranmaları önlenebilir. Bazı bank modelleri ithal çamların fırınlanması ile üretilir. Bu ürünler böceklenme yapmaz ve uzun yıllar kullanılabilir.

Ahşap Saksı Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Ahşap saksı, çeşitli özelliklerdeki bahçelerde, meydanlarda, hobi alanlarında, kafeler de ve restoranlarda sık rastlanan peyzaj ürünüdür. Ahşabı koruyan ve nefes almasını sağlayan boyalarla güçlendirilen saksılar, uzun yıllar dayanıklı hale getirilebilir. Saksılara ekilen çiçekler ya da bitkiler bulundukları ortama renk ve doğallık katar. Ayrıca, stres atmaya yardımcı olan ürünlerdir.

ahşap saksılar

ahşap bahce saksıları

Saksılı Ahşap Bank Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Ahşap bank ve ahşap saksı ürünlerinin birleşimi olan saksılı ahşap bank, hem çiçek ya da bitki için hem de dinlenmek için kullanılabilir. Kent meydanları, parklar ve bahçelerde ideal bir kullanım sunar. Hobi alanlarında da çiçekler için estetik bir görünüm sağlar. Saksılı ahşap bank, 2, 4, 6 veya 8 kişilik tasarlanabilir. Boyutları talebe göre uyarlanabilir. Alanın ihtiyacına göre farklı tasarımlar uygulanabilir.

Saksılı ahşap banklar ev veya villa bahçelerinde, hobi alanlarında, parklarda, kafe bahçelerinde ve kaldırım üstlerinde kullanılabilir. Oturmaya müsait her yerde tercih edilebilir. Belediyelerin sorumluluğundaki parklarda ve peyzaj alanlarında sık rastladığımız saksılı ahşap bank, özel işletmeler tarafından da binaların çevre düzenlemeleri uygulamalarında da kullanılır.

ahşap saksılı bank

saksılı bank modeli

Ahşap bank, ahşap saksı ve saksılı ahşap bank, ortama doğallık kattıkları için strese karşı olumlu etkiler sunar. Bahçe dekorasyonu ve rekreasyon uygulamalarında estetik bir alan oluşturan bu ürünler, kullanım amacına göre esnek bir yapıdadır.

Bir Yorum Ekle